KONCERT A DEMONSTRACE PROTI STÁTNÍM MATURITÁM

30. června 2009 v 20:36

PRVNÍ PROTEST: 7-8 tisíc studentů protestovalo v Praze proti STÁTNÍM MATURITÁM

Reakce od politiků: nulová. MŠMT chce ve státních maturitách pokračovat nadále, poslanci slibují ale činy žádné.

POTŘEBUJEME TĚ ZNOVU! A VÍCE NEŽ DŘÍVE!

KONCERT A PROTEST PROTI STÁTNÍM MATURITÁM

PRAHA 16.července 2009

Palackého náměstí - Císařská louka


FATE MAGAZINE

TAM TAM ORCHESTRA

Latittude 7

NICELAND

Bengas

SKAPOLLO

DJS (ROBOT, SOULCHECK, LA-DI-DA )

VSTUP ZDARMA, BEACH VOLEJBAL, BODY PAINTING, LUKOSTŘELBA, HAIRSHOW

DALŠÍ KAPELY V JEDNÁNÍ

SOUČÁSTÍ PROTESTU: STÁTNÍ MATURITA POSLANCŮ PARLAMENTU ČESKÉ REPUBLIKY

INFORMACE VE SKUPINĚ NA FACEBOOK.COM : PROTEST PROTI STÁTNÍM MATURITÁM II.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Libor Libor | 1. července 2009 v 23:44 | Reagovat

Filipe, Filipe, to jste to dopracoval. Dříve jste se nestyděl za to, že se jako gymnazista tak strašně bojíte státních maturit, že jste je chtěl za každou cenu zrušit (a tím mimochodem snižoval v očích veřejnosti i úroveň svého Lepařovova gymnázia v Jičíně).
A nyní jste klesl tak hluboko, že jste si ani nevšiml, že jste se stal komickou figurkou v zájmu tzv. Demokratické strany zelených, její odnože Green Revolution a především pana Soukupa, Zubové a spol.      

2 Filip V. Filip V. | 2. července 2009 v 9:40 | Reagovat

Vážený pane Libore,
já se nebojím úrovně státních maturit. Ta je pro studenty gymnázií směšná. Komická figurka v zájmu GR? Mohl byste být konkrétní! Děkuji, Filip V.

3 Libor Libor | 2. července 2009 v 16:36 | Reagovat

Ale bojíte se Filipe, bojíte - stačí si přečíst na facebooku hlasy těch, kterým jste se postavil do čela, jak se klepou strachy. Kdybyste se nebál, tak zorganizujete jiné hnutí, např.: "Za těžší státní maturity" nebo "Za zrušení nižší úrovně maturit".

Komická figurka - říká se tomu též "mouřenín posloužil, mouřenín může jít" či "užitečný idiot". Rozpoutal jste velkou akci - ta je však již nyní plně v moci DSZ resp. GR či přesněji  řečeno pana Soukupa. Toho vůbec nezajímá nějaká maturita státní či nestátní, ale jedno jediné a sice politický vliv, politická moc. Bojuje jen a jen o to, aby se k ní dostal. A první krok je překonání hranice pro vstup do Parlamentu. Kdyby věřil, že mu k tomu pomůže hnutí Hari Krišna, podpořil by toto hnutí. On však vycítil šanci spojenou s odporem ke státním maturitám. A Vy ve své neskonalé naivitě, namísto toho, abyste se od něj neprodleně distancoval, ho podporujete. Stal jste se tak již jen pouhou stafáží, o kterou pan Soukup opírá své ambice. Ale paradoxně právě spojení s DSZ dle mého názoru definitivně pohřbilo šanci na odklad státních maturit - poslanci ODS a ČSSD zase nejsou takoví trotlové, aby jejich zrušením poskydli DSZ a panu Soukupovi u části studentů a jejich vystrašených rodičů nehynoucí slávu, tj. vstupenku do parlamantu.

Mějte se hezky Filipe - jednou mi dáte za pravdu. A přeji Vám (bez jakékoliv ironie) výtečné výsledky u státní i profilové části maturit 2010.

4 Petr Petr | 4. července 2009 v 17:31 | Reagovat

Já Vám musím říci, že pro nás co doděláváme maturitu dálkově s rodinou a při zaměstnání je státní maturita LIKVIDAČNÍ ROZHODNUTÍ . Na celé škole není jediná osoba co by měla alespoň tušení jak by to mělo vypadat.

5 Zdeněk Zdeněk | 4. července 2009 v 23:03 | Reagovat

[4]: Tak to jste měl hodně velkou smůlu na školu. Stačí jen sledovat co se děje, to jak to bude vypadat je docela dlouho známo, katalogy požedavků jsou již dlouho zveřejněny.

6 Adam Cyprich Adam Cyprich | E-mail | 7. července 2009 v 10:34 | Reagovat

Vážený pane Libore,
jste přesným příkladem člověka, který dychtivě hltá ty nesmyslné výplody médií. Filip i já vidíme do jádra věci ze studentů nejlépe a víme, jak se věci mají. Mohu říct, že Filip je ta osoba, která se sebou nenechá jen tak manipulovat a dokáže si říct své a stát si za tím.
A mohu říci, že nic není v rukou nějaké GR, DSZ či pana Soukupa. Poslední slovo, co se týče státních maturit, budeme mít stále my, studenti. To je jasné myslím všem. A to, že se někdo rozhodnul nám studentům pomoct, není žádný populismus. Pro mě je to hrdinský čin, protože tyto osoby musí čelit kritice a nátlaku médií. Poslanec tady není od toho, aby seděl potichu jako slepička na svém vajíčku a občas zvednul ruku či vydal nějaké prohlášení. Poslanec je tady od toho, aby hájil zájmy občanů a to například taková paní Olga Zubová dělá. My jsme taky už dospělí a máme na nějakého toho poslance nárok, tak nám prosím neupírejte naše právo.

Zdraví
Adam Cyprich

7 JIŘÍ JIŘÍ | 15. července 2009 v 16:56 | Reagovat

Přátelé, kdybyste se místo organizování protestů učili, nemuseli byste se bát. Já jsem si zkusil vzorové testy(jsou na netu) a uspěl jsem.Je mi 48, zeměpis jsem měl naposledy v deváté třídě, ale 88%bylo. Fyzika byla lepší, čeština horší, ale pořád dost. Osobně bych raději vyplňoval test, než debatoval s komisí...

8 Libor Libor | 17. července 2009 v 8:44 | Reagovat

Tak co Filipe, kéž byste po včerejším fiasku prohlédl. Přestaňte si již prosím hrát na znalce (co se údajné nepřipravenosti SM týče atd.), přestaňte  prosím bránit těm co na to mají, aby státní maturitu složit mohli,  a přestaňte již s představováním studentů jako bandy tupých a líných nemakačenků.

K Adamovi Cyprichovi - dle Vašich dřívějších vyjádření se chcete stát politikem - je  více než ubohé, že jste se pokusil ke svému politickému nástupu zneužít středoškolské studenty. Ale jinak jste mě fakt rozesmál, když jste v ČT odůvodňoval, proč vůbec pochod je. A to tím, že by mimopražští studenti netrefili na Císařskou louku. Ještě, že jste Vy - z Českého Těšína - tak obětavý. Ale nějak se Vám nakonec ani těch pár zoufalců na Císařskou louku dostat nepodařilo (s výjimkou Zubové, Škromacha a šílené Markéty od Soukupa).        
      

9 Filip V. Filip V. | 17. července 2009 v 20:24 | Reagovat

[8]: Libore co Vám konkrétně vadí na protestu studentů? Co Vám vadí na mojí osobě? Co víte o přípravě státních maturit vy? Můžeme jít klidně do názorové debaty. Já se Vašich slov nebojím.

10 Libor Libor | 19. července 2009 v 12:42 | Reagovat

Pro Filipa - Stručné odpovědi na Vaše dotazy:
1) To, že studenty představuje jako skupinu hloupých a líných ufňukánků (pravý opak studentů z roku 1989, nemluvě o roku 1939). Je naštěstí spousta studentů chytrých, schopných a nebojácných - ti se musejí za Vaši iniciativu propadat hanbou a studem.
2) To, že jste se k takové iniciativě (která studenty samé jenom schazuje) propůjčil, to že kazíte jméno Vašeho gymnázia a profesorského sboru (každý nestranný pozorovatel si musí nutně říci - co je to za gymnázium, kde je takový strašpytel, který se tak strašně bojí nezávislého a objektivního srovnání znalostí).
3) To, že jejich zavedení je uvedeno v zákoně od roku 2004 a nyní dle tohoto zákona (pokud se Vám nepodaří dosánout jeho novelizací odklad či zrušení) budou od roku 2010 poprvé realizovány. O technickou stránku věci se nebojím, resp. nepředstírám jako Vy, že ano, abyste alepoň nějaký důvod proti jejich zavedení měl.    

11 Xana Xana | 29. července 2009 v 21:08 | Reagovat

[10]:
Je "úžasné" Libore jak dokážete podsouvat argumenty, které vůbec nebyly skupinou studentů takto definovány a jak zároveň dáte hodně na mediální masáž. Gratuluji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama